Добро пожаловать

Вы находитесь: театр-студия "РАЙДО" » Новости » Слони, Слони, слони

Репертуар

жовтень 2017 р.


21 жовтня

відкриття VII сезону

Олександр Молчанов
ось така історія

постановка: Юрій Сушко

початок о 17.00
пр-т Героїв Сталінграду 2
театр "Райдо" тел. 0636736174
Квитки Ooline







Наш адрес:

пр. Героев Сталинграда 2

063 - 673 - 61 - 74

yur878@i.ua

Календарь

«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Реклама

КДАВТ:

Панель пользователя

Слони, Слони, слони


Щоб на мажорній ноті піти у вілпуску публікуємо підсумки фестивалю
"КИЇВСЬКА ТЕАТРАЛЬНА ВЕСНА 2014"

Слони, Слони, слони

Юрій Сушко
режисер –постановник вистави „Наши друзі люди” народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури та мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Краща камерна вистава (вистава малої сцени)


Слони, Слони, слони

Антон Литвинов та Олена Федірко
За втілення образів Чоловика та Жинки у виставі „Наші друзі люди” (Режисер-постановник Ю.Сушко) народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури і мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Кращий акторський дует

Олена Федірко та Антон Литвинов

За втілення образів Жинки та Чоловика у виставі „Наші друзі люди” (Режисер-постановник Ю.Сушко) народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури і мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Кращий акторський дует

Ну и в качестве бонуса
Слони, Слони, слони



Микола Вороненко
режисер – постановник вистави „Те роки” народного театру-студії
Центру культури і мистецтв Національного технічного університету України “КПІ”
Кращий режисер 2014 року

Юрій Сушко
режисер –постановник вистави „Наши друзі люди” народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури та мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Краща камерна вистава (вистава малої сцени)

Анатолій Сірик
За втілення образу Диктатора у вистави за п’єсою Л.Коваленко „Героїня” (Режисери- постановники І.Савченко та А.Шашко) народного студентського театру-студії „ВАВИЛОН” Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
Краща чоловіча роль першого плану

Таміла Домалевська
За втілення образу Костюмерки у вистави за п’єсою Л.Коваленко „Героїня” (Режисери-постановники І.Савченко та А.Шашко) народного студентського театру-студії „ВАВИЛОН” Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
Краща жіноча роль другого плану

Андрій Лелюх
режисер-постановник вистави „Жанна Д’Арк” Народного театру - студії „ДАНКО” Центру художньої студентської творчості Відкритого Університету розвитку людини „Україна”
Краща музика у виставі

Тетяна Вовненко
хореограф-постановник вистави «Загадкові варіації»
(Режисер – постановник Аліна Чуєшова) народного театр-студії „Асорті” Палацу культури „Дарниця”
Краща робота балетмейстера в драматичної виставі

Наталя Філіпова
режисер-постановник вистави „Секрет Чарівника”театральної студії „Експромт” Будинку культури „Енергетік” м.Вишгород Київська область.
Кращий сценічний костюм

Аліна Чуешова
режисер-постановник вистви „Загадкові варіації” за п’єсою Е-Е Шмітта в народном театре “Асорті” ПК „Дарниця”
Кращий режисерський дебют 2014 року

Ірина Савченко
художній керівник та режисер-постановник народного студентського театру-студії „ВАВИЛОН” Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
За вагомий внесок у розвиток аматорського театрального мистецтва

Альона Шашко
режисер народного студентського театру-студії „ВАВИЛОН” Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету
ім. М.Драгоманова
За вагомий внесок у розвиток аматорського театрального мистецтва

Олександр Марченко
за виконання ролі Абеля Знорко у виставі за п’єсою Е-Е Шмитта “Загадочні варіації” (Режиссер-Аліна Чуешева) народного театру-студії „Асорті”
ПК „Дарниця”
АКТОР РОКУ

Денис Темирязев
за втілення образу Йозефа К. у виставі за твором Ф.Кафкі “Процес” (Режиссер-постановник – М.Вороненко) народного театру-студії Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Національного університету імені Тараса Шевченко
АКТОР РОКУ

Карина Степаненко
за виконання ролі Старої Мавки у виставі за п’єсою О.Олеся „НІЧ НА ПОЛОНИНІ” аматорського театру „ЕЙДОС” ( Режисер – постановник Ольга Добровольська) студентського клубу Національного лінгвістичного університету
АКТРИСА РОКУ

Ольга Добровольська
режисер-постановник вистави „НІЧ НА ПОЛОНИНІ” театру-студії „ЕЙДОС” студентського клубу Національного лінгвистичного університету
Краща пластична виразність у виставі

Ольга Добровольська
режисер-постановник вистави „НІЧ НА ПОЛОНИНІ” театру-студії „ЕЙДОС” студентського клубу Національного лінгвістичного університету
Краща сценічна мова у драматичної виставі

Маргарита Крупіна
режисер-постановник вистави “Сині лінзи” народного студентського театру-студії „Екіпаж” Центру культури і мистецтв Національного авіаційного університету
Кращий акторський ансамбль

Олена Сандул
художній керівник народного театру-студії „Асорті” ПК „Дарниця”
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Ольга Добровольская
художній керівник та режисер театру-студії «Ейдос” студентського клубу Національного лінгвістичного університету.
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Маргарита Крупіна
художній керівник та режисер народного театру-студії „Екіпаж” Центру культури і мистецтв Національного авіаційного університету
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Наталя Філіпова
художній керівник та режисер театральної студії „Експромт” районого Будинку культури „Енергетик” м. Вишгород Київська область.
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Світлана Копіойова
художній керівник та режисер народного театру-студії «Мрія” Національної бібліотеки для дітей
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Михайло Бондаренко
режисер-постановник вистави „Королева краси” народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
Краща драматична вистава 2014 року

Діана Лиховид та Любов Бондаренко
За втілення образів Мортин та Мєг у виставі „Королева красоти”(Режисер-постановник М.Бондаренко) народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
Кращий акторський дует

Любов Бондаренко та Діана Лиховид
За втілення образів Мєг та Мортин у виставі „Королева красоти” (Режисер-постановник М.Бондаренко) народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
Кращий акторський дует

Діана Лиховид
За втілення образу Мортин у виставі „Королева красоти”(Режисер-постановник М.Бондаренко) народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
АКТРИСА РОКУ

Любов Бондаренко
За втілення образу Мєг у виставі „Королева краси” народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
Краща жіноча роль першого плану

Дмитро Омельянюк
За втілення образу Пато у виставі „Королева красоти”(Режисер-постановник М.Бондаренко) народного театру „Арсенал” Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”
Краща чоловіча роль другого плану

Андрій Лелюх
режисер-постановник вистави „Жанна Д’Арк” народного театру-студії „ДАНКО Центру художньої студентської творчості Відкритого Університету розвитку людини „Україна”
ЗА РЕЖИСУРУ ТА УНІКАЛЬНУ ДОВЕРШЕНІСТЬ АКТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ І УСІХ КОМПОНЕНТІВ ВИСТАВИ

Антон Литвинов та Олена Федірко
За втілення образів Чоловика та Жинки у виставі „Наші друзі люди” (Режисер-постановник Ю.Сушко) народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури і мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Кращий акторський дует

Олена Федірко та Антон Литвинов
За втілення образів Жинки та Чоловика у виставі „Наші друзі люди” (Режисер-постановник Ю.Сушко) народного театру-студії „РАЙДО” Центру культури і мистецтв Державної академії водного транспорту ім. Петра Канашевича-Сагайдачного
Кращий акторський дует

Микола Вороненко
режисер – постановник вистави „Ті роки” народного театру-студії
Центру культури і мистецтв Національного технічного університету
України“КПІ”
Краща драматична вистава 2014 року

Віталій Любота
режисер – постановник вистави театру-студії “МІСТ” Центру культури і мистецтв Національного університету ім. М.Драгоманова
ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ХУДОЖНЬОГО КЕРИВНИЦТВА В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ

Народний студентський театр-студії „Вавилон”
Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
Вистава „Героїня”
(Режисери-постановники І.Савченко та А.Шашко)
Кращий сценічний костюм

Ірина Савченко та Альона Шашко
режисери-постановники вистави „Героїня” народного студентського театр-студії „Вавилон”Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
Кращий акторський ансамбль

Маріана Беркун
За виконання образу Еллі у виставі „Секрет Чарівника” (Режисер-постановник Наталя Філіпова) театральної студії БК „Енергетік” м.Вишгород Київської області.

В’ячеслав Ярина
За виконання образу Лева у виставі „Секрет Чарівника” (Режисер-постановник Наталя Філіпова) театральної студії БК „Енергетік” м.Вишгород Київської області.

Михайло Закуцькій
За виконання образу Гудвина у виставі „Секрет Чарівника” (Режисер-постановник – Наталя Філіпова) театральної студії БК „Енергетік” м.Вишгород Київської області.

Екатерина Динник
За виконання образів Гингеми та Бастинди у виставі „Секрет Чарівника” (Режисер-постановник – Наталя Філіпова) театральної студії БК „Енергетік” м.Вишгород Київської області.